Зв'язок з нами

УКРАЇНА

ЄС схвалив проект угоди про відкрите небо з Україною

ЄС схвалив проект угоди про відкрите небо з Україною

ЄС схвалив проект угоди про відкрите небо з Україною

Єврокомісія 8 квітня погодила новий проект рішення Ради ЄС щодо підписання Угоди про відкрите небо між Євросоюзом та Україною. Далі проект угоди має розглянути Рада ЄС і остаточно схвалити документ.

«Укладення цієї угоди сприятиме створення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС на основі спільних і надійних стандартів ЄС у сфері безпеки польотів, управління повітряним рухом та захисту прав споживачів. Спільний авіаційний простір Україна-ЄС створить умови для нових комерційних можливостей авіаліній України та держав-членів ЄС, а також сприятиме залученню інвестицій в авіаційну галузь України», – прокоментували рішення Єврокомісії у представництві України у ЄС.

Раніше очікувалось, що Україна підпише угоду про «відкрите небо» з ЄС у квітні 2019 року. Однак дату підписання перенесли спочатку на 2020, а потім і на 2021 рік.

Кабмін планує уповноважити міністра інфраструктури Владислава Криклія на підписання угоди з ЄС про спільний авіапростір. За словами Криклія договір підпишуть у червні 2021 року.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

В Україні більше 800 побічних випадків від CoviShield

В Україні більше 800 побічних випадків від CoviShield

В Україні поки всі щеплення від коронавірусу роблять препаратом CoviShield

Відсоток виникнення несприятливих подій після вакцинації зменшився і тепер становить 0,28%.

  В Україні на майже 300 тисяч щеплень проти коронавірусу вакциною індійського виробництва CoviShield зафіксували 816 побічних реакцій. Про це повідомив державний експертний центр МОЗ в середу, 7 квітня.       “Згідно з новими даними про НППІ (несприятливі події після імунізації), співвідношення користь / ризик при майже 300 тисячах введених доз CoviShield (Ковішелд) є позитивним. У порівнянні з попереднім періодом відсоток виникнення НППІ зменшився і становить 0,28% (у першому звіті – 0,35%)”, – ідеться в повідомленні.   Відзначається, що в 94,73% випадків прояви несприятливих подій після імунізації були передбачуваними, тобто відповідали наявній інформації в інструкції для медичного застосування. При цьому 99,1% побічних ефектів були несерйозними.  

В Україні більше 800 побічних випадків від CoviShield

  Нагадаємо, у МОЗ перерахували побічні ефекти від CoviShield. Пацієнт перед щепленням повинен повідомити лікаря про алергічні реакції його організму, попереджали e відомстві.   Раніше повідомлялося, що в Україні збільшився темп вакцинації. Тільки за останні 24 години в країні щепили 15 585 осіб. При цьому в листі очікування COVID-вакцинації стоять майже 420 тисяч українців.  

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

КРАІЛ повідомляє про оплату перших ліцензій на зали гральних автоматів

КРАІЛ повідомляє про оплату перших ліцензій на зали гральних автоматів

КРАІЛ повідомляє про оплату перших ліцензій на зали гральних автоматів

ТОВ «ГЕЙМДЕВ» оплатило дві ліцензії на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів. Ціна кожної з них – 9 млн грн, зазначили у Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

Зокрема, перші легальні зали гральних автоматів будуть розміщені в київському готелі «ТУРИСТ», харківському готелі «Харків» та запорізькому готелі «hotel INTOURIST».

Нагадаємо, Верховна Рада 14 липня минулого року легалізувала гральний бізнес. Парламент схвалив законопроект №2285-д у другому читанні, за документ проголосували 248 депутатів.

2 лютого Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала першу ліцензію на організацію і проведення азартних ігор в інтернеті. Її отримало ТОВ «Спейсикс» (онлайн-казино Cosmolot).

Також ми повідомляли, що раніше КРАІЛ видала ліцензії на проведення азартних ігор компаніям «Паріматч» і «Геймдев».

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Степанов заявив про “безсонні ночі” через Pfizer

Степанов заявив про "безсонні ночі" через Pfizer

Фото: МОЗ Максим Степанов розповів про складні переговори з Pfizer

Українська сторона вже в травні повинна отримати перші дози за контрактом з Pfizer, запевнив міністр Степанов.

  Україна вела складні переговори з американською компанією Pfizer про постачання вакцини проти коронавірусу. Ситуація змінилася після втручання Президента Володимира Зеленського. Про це сказав глава МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу Україна 24 в середу, 7 квітня.       “Завдяки Зеленському з Pfizer справи пішли швидше. Ми доволі довго працювали над цим контрактом. Вирішальною була розмова Зеленського з виконавчим директором компанії Pfizer. Після цього в нас все швидше пішло. Багато було безсонних ночей, це ще вимагало прийняття закону, інших нормативних актів. І нарешті, я і Pfizer підписали цей договір”, – сказав Степанов.   За його словами, постачання всіх 10 млн вакцин має відбутися протягом 2021 року.   “Перші партії, ми думаємо, що отримаємо протягом кількох місяців. Ми розраховуємо, що в травні вже повинні отримати перші дози за цим контрактом”, – повідомив міністр.   Також Степанов розповів, що поставлена китайська вакцина CoronaVac досі проходить перевірку в Україні, але з цим “немає проблеми”.   “Є відповідні терміни з лабораторного контролю. Ця вакцина, у відповідності з усіма нашими нормативними документами, повинна пройти лабораторний контроль. У лабораторного контролю є певні терміни, і 10 квітня закінчиться контроль, і відразу ця вакцина почне використовуватися для проведення щеплень. Я навіть теоретично не передбачаю, що такого не буде”, – запевнив Степанов.   Напередодні стало відомо, що Україна уклала договір з американською Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини проти COVID-19.   Також стало відомо, що США нададуть Україні спеціальні холодильники, необхідні для транспортування і зберігання вакцини Pfizer.  

Джерело

Continue Reading