Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Китайський виробник COVID-вакцини подав заявку на екстрену реєстрацію в Україні

Китайський виробник COVID-вакцини подав заявку на екстрену реєстрацію в Україні

Китайський виробник COVID-вакцини подав заявку на екстрену реєстрацію в Україні

Компанія Sinovac подала заявку на екстрену державну реєстрацію в Україні вакцини від COVID-19 під зобов’язання для екстреного медичного застосування. Використання препарату вже було дозволено компетентними органами Туреччини, Бразилії, Китаю та Індонезії.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

Наприкінці грудня 2020 року МОЗ через своє підприємство «Медичні закупівлі України», яке було визначено оператором вакцин, уклав договір на поставку 1 млн 913 доз вакцини проти COVID-19 виробництва компанії Sinovac.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» 8 лютого повідомив, що зараз Україна вже отримала підтвердження на поставку 22 мільйонів доз вакцин проти COVID-19.

В Україні виявили 5039 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Найбільша кількість підтверджених випадків зареєстровано в Івано-Франківській (482), Вінницькій (392), Закарпатській (368), Житомирській (367) областях та Києві (335).

Оператором транспортування вакцини Pfizer/BioNTech, яка вимагає особливих умов зберігання, була обрана логістична компанія «Фармасофт».

Вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я, які працювали чотири тижні в Ухані (Китай), припускають, що коронавірус міг почати своє поширення по миру не з грудня 2019 року, а на два місяці раніше. Експерти ВООЗ наполягають на подальшому дослідженні в центральному Китаї.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

Агенство Fitch підтвердило рейтинг України на рівні «В»: що це означає

Агенство Fitch підтвердило рейтинг України на рівні «В»: що це означає

Агенство Fitch підтвердило рейтинг України на рівні «В»: що це означає

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило валютний довготривалий рейтинг дефолту України на рівні «В» зі стабільним прогнозом.

«РДЕ України «B» відображає її послужний список багатосторонньої підтримки і надійну основу макроекономічної політики, яка підтримує відносно високу ступінь стійкості до шоку, викликаного коронавірусом», – наголошується в повідомленні агентства «Інтерфакс – Україна».

У Fitch повідомили, що кредиторська позиція близька до 13% ВВП, а борг сектора державного управління трохи нижче за медіанне значення для рівня «B».

Недоліками є слабкий рівень управління, висока ступінь законодавчого і судового ризику для реалізації політик і низька зовнішня ліквідність у порівнянні з високими вимогами з обслуговування суверенного зовнішнього боргу.

Нагадаємо, згідно з прогнозом рейтингового агентства Fitch, ВВП України за підсумками нинішнього року скоротиться на 6,5%. Водночас, в агентстві прогнозують зростання цього показника на 3,8% і 3,5% у 2021 і 2022 роках відповідно. Щоправда, з урахуванням неоднозначної ситуації навколо пандемії коронавірусу та її наслідків, ці показники можуть істотно змінитися.

У жовтні МВФ поліпшив прогноз щодо падіння рівня ВВП в Україні в 2020 році. Покращення прогнозу у МВФ пов’язують зі швидшим, ніж очікувалось, відновленням окремих показників економічного розвитку країни у ІІ кварталі поточного року.

За даними Держстату, у III кварталі 2020 року реальний ВВП України зріс на 8,5% порівняно з попереднім кварталом (з урахуванням сезонного фактору), а порівняно з III кварталом 2019 року – зменшився на 3,5%.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

На Банковій озвучили цілі цифровізації в Україні

На Банковій озвучили цілі цифровізації в Україні

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський вимагає забезпечити швидкісний інтернет у всіх куточках країни

Уже близько 500 тисяч українців пройшли курси цифрової освіти, а до швидкісного інтернету мають підключення 2,5 млн осіб.

  Президент Володимир Зеленський обговорив питання цифровізації економіки й озвучив пріоритетні цілі у цій сфері. Про це повідомляє прес-служба глави держави у п’ятницю, 26 лютого.   Так, в ході наради віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив Зеленському про цілі, які його відомство має намір досягти. Зокрема, у планах – переведення 100% державних послуг в онлайн, також триває робота в напрямку розвитку електронної демократії. До швидкісного інтернету повинні мати доступ близько 95% українців, а частка ІТ-індустрії в економіці повинна становити не менше 10% ВВП. Крім того, державні об’єкти критичної інформаційної інфраструктури повинні бути забезпечені кіберзахистом.   За словами Федорова, на сьогодні вже близько 500 тисяч українців пройшли курси цифрової освіти. До швидкісного інтернету мають підключення 2,5 млн осіб. Цього року якісним інтернетом будуть забезпечені близько 6,5 тис. соціальних об’єктів, в тому числі лікарні та школи. Також буде забезпечено швидкісний інтернет вздовж основних автотрас.   “Одне з наших пріоритетних завдань – і ми неодноразово говорили про це – забезпечити всіх жителів України доступом до швидкісного інтернету. Також ми будемо сприяти розвитку цифрової грамотності населення, незалежно від віку і роду діяльності. Крім того, діджиталізація державних послуг допоможе зменшити корупцію, адже комп’ютер не бере хабарів”, – сказав міністр.   Президент зазначив, що довіра людей до порталу державних послуг Дія значно зросла після того, як він був використаний для виплати матеріальної допомоги людям під час карантинних заходів.   “Наша мета – щоб Україна увійшла до топ-20 цифрових країн світу. Для цього ми повинні забезпечити кожного українця швидкісним інтернетом у будь-якому куточку нашої країни. Наші громадяни і бізнес дуже охоче сприймають цифровізацію і відкриті для інновацій, а наші IT-фахівці цінуються в усьому світі. Тому є все необхідне, щоб стати найбільшим у світі хабом для високотехнологічного виробництва і стартапів”, – сказав Зеленський.   Нагадаємо, найближчими роками в Україні планують запустити майже 100 проектів цифрової трансформації в різних сферах.   Також повідомлялося, що Україна піднялася в рейтингу інноваційних країн світу на 45 місце. У глобальному рейтингу поряд з Україною такі країни, як В’єтнам, Греція, Таїланд, Румунія, Росія та Індія.    

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

В результаті вибуху в Чернівцях загинула людина, ще одну поранено

В результаті вибуху в Чернівцях загинула людина, ще одну поранено

В результаті вибуху в Чернівцях загинула людина, ще одну поранено

В результаті вибуху в лікарні Чернівців загинула одна людина, ще одна отримала поранення. З будівлі евакуювали 20 осіб.

У повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій йдеться, що о 13:15 в одній з палат на другому поверсі загорілася киснева труба, після чого стався хлопок.

«О 13:30 пожежа була ліквідована. Внаслідок даної події загинула одна і постраждала одна людина. Евакуйовано 20 осіб», – йдеться в повідомленні.

У той же час директор Чернівецького обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв повідомив, що пацієнтів із міської лікарні №1 евакуювали в інші лікувальні установи.

Напомним, у Чернівцях стався вибух в міській лікарні №1. На даний момент відомо, що в результаті інциденту є постраждалі.

Джерело

Continue Reading