Зв'язок з нами

УКРАЇНА

МОЗ готовий робити до 12 мільйонів вакцинацій щомісяця

МОЗ готовий робити до 12 мільйонів вакцинацій щомісяця

МОЗ готовий робити до 12 мільйонів вакцинацій щомісяця

Українська медична система готова робити щомісяця 5 млн вакцинацій від COVID, за необхідності цю кількість можна збільшити до 12 млн.

Про це на форумі «Україна 30» заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він пояснив, що на першому етапі вакцинації в Україні працюватимуть 375 мобільних бригад, далі їх кількість збільшать до 600. Поряд з ними діятимуть понад 4 000 пунктів щеплення, разом вони зможуть проводити близько 4,5-5 млн вакцинацій на місяць. Якщо раптом буде можливість зробити більше, МОЗ підключить до роботи 11 тисяч кабінетів щеплень, що дозволить збільшити потужності ще на 5-7 млн вакцинацій на місяць.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила запуск COVID-вакцинації в Україні. Перший етап розпочнеться в середині лютого. Першими щеплення отримають ті, хто у кого вищий ризик інфікування або важкого перебігу хвороби. Він повинен охопити близько 370 тисяч українців.

Влада має намір охопити вакцинацією від COVID-19 щонайменше половину населення України протягом цього і на початку 2022 року. Зеленський підтримує введення обов’язкової вакцинації для деяких категорій осіб.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

Григорій Чапкіс потрапив у реанімацію

Григорій Чапкіс потрапив у реанімацію

Фото: facebook.com/tanci1plus Григорій Чапкіс знову потрапив у лікарню

Тренер шоу Танці з зірками раніше переніс важку пневмонію і тепер має труднощі з пересуванням.

  Український хореограф Григорій Чапкіс, який у грудні переніс запалення легенів, у ніч на 9 лютого потрапив у реанімацію Київської міської клінічної лікарні №6. Про це артист розповів виданню Гордон.   Відзначається, що після перенесеної хвороби в Чапкіса проявилися ускладнення. Точний діагноз поки невідомий.   “Мені скувало спину і ноги. Важко ходити і важко дихати. Тут дуже хороший персонал”, – зазначив 90-річний хореограф і додав, що швидше за все це пов’язано з наслідками пневмонії.   Крім того, за час хвороби Чапкіс сильно схуд.   Нагадаємо, в грудні хореографа госпіталізували з двосторонньою пневмонією, однак коронавірус у нього не виявили. Після виписки він деякий час перебував вдома, а потім, у січні, знову потрапив у лікарню.   _________________________________________   Григорій Чапкіс народився 24 лютого 1930 року в Кишиневі. У 1944 році його сім’я переїхала в Київ, де він закінчив Київський інститут культури.   Працював хореографом у Театрі імені Івана Франка і заступником директора Театру драми і комедії на Лівому березі. Виступав у складі Академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.   У 2007 році заснував Школу танців Чапкіса.   __________________________________________   У Чапкіса двоє дорослих дітей, а також є дві внучки, двоє онуків і правнучка. У вересні 2020 року хореограф оголосив, що одружився із жінкою, яка є молодшою на 52 роки.  

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Уряд дозволив масові заходи у приміщеннях

Уряд дозволив масові заходи у приміщеннях

Уряд дозволив масові заходи у приміщеннях

Кабінет міністрів дозволив проведення культурних, освітніх та професійних публічних заходів при дотриманні соціальної дистанції.

Як повідомляється у постанові Кабміну №83 від 5 лютого 2021 року, дозволено проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів до 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) або з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів приміщення.

Тим часом, у МОЗ повідомили, коли Україну поділять на карантинні зони.

Нагадаємо, з 25 січня було скасовано посилені карантинні заходи та по всій країні почали діяти обмеження «помаранчевої» зони.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України розглядає можливість ослаблення карантину в окремих регіонах, де спостерігається позитивна динаміка захворюваності на COVID-19. Там планують ввести «зелену» та «жовту» зони.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

ОАСК відмовив Тупицькому за позовом на Держохорону

ОАСК відмовив Тупицькому за позовом на Держохорону

Фото: из открытых источников Тупицького вже пару тижнів не пускають у КСУ

Голова Конституційного Суду намагався через суд домогтися скасування рішення Держохорони не пускати його на роботу.

  Окружний адміністративний суд Києва відмовив голові Конституційного Суду Олександру Тупицькому у відкритті провадження проти Управління держохорони, представники якої не пускають його в будівлю КСУ.   Прес-служба ОАСК повідомляє, що суд прийшов до висновку про відсутність правових підстав для відкриття провадження.   “Позивачем не представлено належних та допустимих доказів на підтвердження існування очевидної небезпеки заподіяння шкоди його правам та інтересам до ухвалення рішення за цією справою”, – йдеться в повідомленні.   На думку суду, застосування обраних позивачем заходів забезпечення позову не може грунтуватися на тих обставинах, якими позивач обґрунтовує свої позовні вимоги, оскільки цю оцінку суд надає виключно при розгляді справи по суті.   У суді нагадують, що ОАСК відкрив провадження і призначив на 24 лютого підготовче засідання за позовом Тупицького в УДО щодо недопуску його в КСУ.   Нагадаємо, наразі відсторонений президентом з посади Тупицький працює дистанційно.    

Джерело

Continue Reading