Зв'язок з нами

УКРАЇНА

МВС переходить на посилений режим на свята

МВС переходить на посилений режим на свята

Фото: facebook.com/mvs.gov.ua На свята також посилюють охорону кордонів

Охороняти правопорядок на травневі свята, Великдень і День Перемоги будуть більш як 20 тисяч силовиків.

  Підрозділи МВС переходять на посилений режим роботи на час травневих свят і Великодня. Про це повідомив в середу, 28 квітня, перший заступник голови МВС Сергій Яровий, повідомляє прес-служба ДСНС.       В оперативні штаби МВС увійдуть представники Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС і Держприкордонслужби. Також на чергування заступлять авіаційні підрозділи системи МВС. Від служби порятунку, зокрема, залучать близько 7 тисяч чоловік особового складу і задіють 2 тисячі одиниць рятувальної та спецтехніки, піротехнічні розрахунки і вісім повітряних суден.   “У разі ускладнення ситуації кількість особового складу і техніки може бути збільшена вдвічі. Також організована робота з усіма органами влади, проведена перевірка всіх культових споруд, а інспекторський склад провів протипожежні інструктажі із священнослужителями”, – відзначив глава ДСНС Микола Чечоткін.   Очікується, що на території України працюватимуть більше 13 тисяч храмів. У релігійних заходах можуть взяти участь близько мільйона осіб.   Охорону порядку забезпечуватимуть більш як 20 тисяч поліцейських, 1,3 тисячі нацгвардійців, 4,7 тисячі рятувальників і 900 курсантів.   Нагадаємо, на травневі свята і Великдень додаткові обмеження не вводитимуть, але влада пропонує дотримуватися низки рекомендацій у разі відвідування церков.  

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

Міносвіти уточнило умови зараховувати дітей у перший клас

Міносвіти уточнило умови зараховувати дітей у перший клас

Міносвіти уточнило умови зараховувати дітей у перший клас

У поточному році під час зарахування дітей на навчання до першого класу школам забороняється проводити різноманітні конкурси, заходи для перевірки знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини.

Такі умови щодо організації навчального року 2021-2022 назвали у Міністерстві освіти та науки. Вступні конкурси для першокласників можуть проводити лише спеціалізовані заклади освіти та приватні школи.

Д ату початку  прийому документів на зарахування у школу визначають органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади. При цьому термін прийому документів не може бути меншим одного місяць.

Крім того, зважаючи на епідеміологічні умови, засновники шкіл можуть дозволити батькам подавати документи  у сканованій формі електронною поштою без електронного цифрового підпису.

Нагадаємо, у Києві 5 травня відновиться навчальний процес у закладах загальної освіти, дошкільної та у вищих навчальних закладах. Також у столиці відновлять прийом документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Україна пройшла пік смертності від коронавірусу – НАН

Україна пройшла пік смертності від коронавірусу - НАН

Фото: Getty Images В Україні вже більш як 43 тисячі жертв пандемії

Пік кількості летальних результатів у першій декаді квітня був вищим за 400 випадків. Летальність залишилася на рівні 2,5%.

  В Україні стабілізується ситуація з коронавірусом, а пік смертності від COVID-19, ймовірно, вже подолано. Про це йдеться в повідомленні на сайті НАН України, оприлюдненому напередодні.   Вчені відзначили, що протягом 21 – 27 квітня кількість нових виявлень випадків заражень у день стабільно зменшилася – на близько 260 випадків за добу або 14% за тиждень.   “Почалося також зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом убування”, – йдеться в повідомленні.   Також у НАН додали, що “проміжне оновлення даних дозволяє сформулювати попередню гіпотезу про те, що пік смертності за всіма причинами вже пройдено в першій половині квітня, що узгоджується з динамікою зареєстрованих смертей від COVID-19”.   Крім цього, вчені звернули увагу на те, що пік числа летальних результатів у першій декаді квітня був незначно вищим за 400 випадків. Летальність залишилася на рівні 2,5%.   За даними НАН, за останній тиждень середня кількість:  

  • нових випадків – 10 899 на добу;
  • нових летальних випадків – 369 на добу;
  • позитивних ПЛР-тестів – 8960 на добу.

Нагадаємо, 27 квітня глава МОЗ Максим Степанов заявив, що Україна виходить з третьої хвилі пандемії, хоча в країні третій день зростає захворюваність на коронавірус. Також стало відомо, що Київ стане наступним регіоном, який вийде з “червоної” зони карантину.    

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

РНБО запровадить санкції щодо низки народних депутатів

РНБО запровадить санкції щодо низки народних депутатів

РНБО запровадить санкції щодо низки народних депутатів

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) готує пакет санкцій щодо 5 чинних народних депутатів України.

Як повідомляє УНН, на найближчому засіданні РНБО планується ввести внутрішні санкції до низки народних депутатів з різних політичних сил. Причиною їх застосування може стати як наявність подвійного громадянства, так і комерційна діяльність афільованих до парламентарів структур.

«Є список з п’яти депутатів на найближче засідання, будуть санкції до них. Це перші персонажі, згодом можуть цей список розширити», – повідомили джерела агентства.

Нагадаємо, 9 квітня президент Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 19 березня. Ним запроваджуються санкції проти колишніх високопоставлених чиновників і правоохоронців-зрадників.

15 квітня РНБО затвердила ухвалила санкції ще проти 12 осіб за їхню причетність до контрабанди. Також від виконання службових обов’язків відсторонили ще 39 працівників Держмитслужби.

Джерело

Continue Reading