Зв'язок з нами

УКРАЇНА

На Хмельниччині викрили схему з розкрадання військового майна

На Хмельниччині викрили схему з розкрадання військового майна

На Хмельниччині викрили схему з розкрадання військового майна

Співробітники контррозвідки блокували у Хмельницькій області масштабне розкрадання військового майна. Як повідомили у Службі безпеки України, до злочинної схеми виявився причетним військовослужбовець однієї з військових частин регіону.

На замовлення комерційних структур він крав зі складів комплектуючі до військової авіатехніки, які потім збувалися держпідприємствам оборонно-промислового комплексу та за кордон.

Під час обшуку оперативники виявили вдома у військового:

  • блоки до радіолокатора переднього огляду Оріон-А (входить до складу прицільно-навігаційного комплексу ПНС-24 Пума, який встановлюється на літаки Су-24);
  • блоки до цифрового радіолокаційного комплексу Орбіта (також входить до ПНС-24 Пума);
  • блоки до станції попередження опромінення літака ракетами Л-006 Липа;
  • комплект випромінювача ДІСС-7;
  • насоси та компоненти паливної системи двигунів типу АЛ-21Ф для літаків Су-24М (МР) і МіГ-23Б.

Раніш ми писали, що правоохоронці викрили схему поставок фальсифікованого алкоголю і цигарок з тимчасово окупованих територій. Обшуки проводили у Донецькій та Дніпропетровській областях.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

Лише третина педагогів записалися на вакцинацію

Лише третина педагогів записалися на вакцинацію

За бажанням на імунізацію від коронавірусу було зареєстровано лише 32% працівників освіти.

  На вакцинацію від коронавірусу записалися 32% працівників освітніх установ, повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет у ході форуму Україна 30 у понеділок, 31 травня.     “На початку було зареєстровано за бажанням тільки 32% працівників освіти”, – сказав він.   При цьому він повідомив, що вже отримали щеплення 22 тисячі з 60 тисяч працівників освіти, які беруть участь в організації ЗНО.   Для вакцинації педагогів надали 209 тисяч доз препарату Pfizer.   Процес імунізації педагогів почався тиждень тому і має бути завершений до початку навчального року.      

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Угода між Україною та Італією про визнання водійських посвідчень тимчасово припинила дію

Угода між Україною та Італією про визнання водійських посвідчень тимчасово припинила дію

Угода між Україною та Італією про визнання водійських посвідчень тимчасово припинила дію

Угода між Україною та Італією про взаємне визнання та обмін посвідчення водія з 1 червня тимчасово припинила чинність.

Про це повідомляє прес-служба посольства України в Італії.

«Будь-які повідомлення про автоматичне продовження дії Угоди не відповідають дійсності», – наголошує посольство.

«Відповідальні за укладення та реалізацію цієї Угоди Міністерство внутрішніх справ України та Міністерство інфраструктури та транспорту Італійської Республіки зараз ведуть активну роботу над тим, щоб у найближчий час підписати нову Угоду про взаємне визнання та обмін посвідчень водія, яка після набуття чинності дозволить громадянам України й надалі користуватися можливістю здійснювати обмін своїх українських посвідчень водія на італійські документи», – додають у комюніке.

Про підписання та набрання чинності новою угодою мають повідомити додатково.

Читайте також:

У лютому Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, згідно з якими посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспорту та автоцивілку в додатку «Дія» можна використовувати нарівні з паперовими.

Обміняти або замовити водійське посвідчення тепер також можна буде в мобільному застосунку та на порталі «Дія». 

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

МОЗ попередило про біологічні загрози

МОЗ попередило про біологічні загрози

Фахівців з боротьби з біологічними загрозами готуватимуть у новому президентському університеті.

  Глава МОЗ Віктор Ляшко заявляє, що на Україну в майбутньому чекають біологічні загрози, вирішувати які навчатимуть у новому президентському університеті. Про це він розповів у ході форуму Україна 30 у понеділок, 31 травня.     За його словами, в президентському Університеті інформаційної та кібербезпеки буде створений окремий кластер, присвячений вивченню біотехнологій, зокрема, протидії біологічним загрозам.   “Окремий кластер в Університеті президента буде присвячений біотехнологіям: біологічні загрози, хронічні неінфікційні захворювання, старіння населення, безліч збудників, які викликають захворювання у людей і тварин. Це всі ті загрози, до яких ми повинні готуватися”, – сказав Ляшко.   Цей кластер включатиме Школу біотехнологій, Центр клінічних досліджень, Центр дослідження Єдиного здоров’я, Вищу школу медицини, BSL-3 лабораторію, Школу громадського здоров’я, Центр безпечного професійного розвитку.   Як повідомлялося, в ході форуму президента Володимир Зеленський підписав указ про створення університету, в якому вивчатимуть інформаційну та кібербезпеку, штучний інтелект, нанотехнології, аерокосмічні, енергетичні технології та біотехнології.      

Джерело

Continue Reading