Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Обрано нового керівника Наглядової ради НСТУ

Обрано нового керівника Наглядової ради НСТУ

Фото: stv.detector.media Світлану Остапу знову обрали головою наглядової ради НСТУ

Головою Наглядової ради стала Світлана Остапа – заступник шеф-редактора порталу Детектор медіа.

  Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України у вівторок, 16 лютого, обрала своїм головою Світлану Остапу, повідомляє Суспільне.   “Головою наглядової ради НСТУ стала Світлана Остапа. Її кандидатуру підтримали дев’ять членів наглядової ради НСТУ. За Максима Кречетова проголосували шість членів наглядової ради”, – йдеться в повідомленні.   Також повідомляється, що секретарем наглядової ради НСТУ став Вадим Місько, його кандидатуру підтримали 14 членів наглядової ради.   Відзначається, що голову і секретаря наглядової ради НСТУ обрали терміном на два роки.   У засіданні взяли участь 15 членів наглядової ради НСТУ, двоє з них – в онлайн-режимі і оголошували свій вибір публічно. Інші члени наглядової ради голосували, заповнюючи бюлетені.   На засіданні були присутні також представники Офісу Ради Європи, Представництва Євросоюзу і посольств, голова правління НСТУ Зураб Аласанія, члени правління НСТУ Микола Чернотицький та Інна Гребенюк, інші члени правління взяли участь у засіданні в онлайн-режимі.   Максим Кречетов був делегований від фракції Слуга народу. Він журналіст, має 27 років телевізійного досвіду, працював у Директораті з питань інформаційної політики Офісу Президента.   Світлана Остапа делегована до наглядової ради НСТУ від фракції Голос. Вона заступник шеф-редактора порталу Детектор медіа, має звання Заслуженого журналіста України, член Комісії з журналістської етики. З січня 2017 року по січень 2021 року Остапа входила до першого складу наглядової ради НСТУ, перші два роки була заступником голови Тетяни Лебедєвої. 25 березня 2019 року Остапу обрали головою наглядової ради НСТУ.   Перед цим Зураб Аласанія був достроково звільнений з посади голови НСТУ. За дострокове розірвання контракту проголосувало дев’ять членів наглядової ради.          

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

У МОЗ назвали умови для скасування карантину в Україні

У МОЗ назвали умови для скасування карантину в Україні

У МОЗ назвали умови для скасування карантину в Україні

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, за яких умов адаптивний карантин в Україні буде скасований або переглянутий. У МОЗ будуть враховувати кілька показників, в тому числі рівень захворюваності на грип і ГРВІ.

Про це Максим Степанов розповів на засіданні уряду.

«Зелений» рівень нового адаптивного карантину – це той, до якого Україна повинна прагнути, щоб почати переглядати або скасовувати карантинні обмеження. Досягти його можна при дотриманні декількох умов:

  • рівень захворюваності на грип та ГРВІ на території не менше 13 регіонів України не перевищуватиме 50% від епідемічного порогу, встановленого для відповідного регіону;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 методом ПЛР і визначення антигену менше 5%

Два показника були вибрані не випадково, додав Степанов.

«Тому що у нас є певна кількість людей, які не звертаються за тестуванням, за медичною допомогою, а просто фіксують, що у них респіраторне захворювання і беруть лікарняний. Тому ми повинні враховувати всі без винятку такого плану показники. Тому для «зеленого» рівня ми взяли ситуацію з ГРВІ та COVID», – зазначив глава МОЗ.

В Україні за минулу добу підтвердили 4 286 нових випадків коронавируса, при цьому 2330 осіб було госпіталізовано. Найбільше заражень підтвердили в Івано-Франківській (646), Чернівецькій (386), Києві (366), Вінницькій (351) та Закарпатській (275) областях.

Міністерство охорони здоров’я запустило інформаційний портал з питань вакцинації від COVID-19. На ньому можна знайти повну інформацію про вакцинацію проти коронавируса в Україні.

Кабмін сьогодні продовжив термін дії карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавируса до 30 квітня.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Степанов ще посунув терміни початку вакцинації

Степанов ще посунув терміни початку вакцинації

На цьому тижні вакцинація може не розпочатися

Процес імунізації почнеться або в кінці цього тижня, або на початку наступного, хоча мала початися вчора.

  Вакцинація від коронавірусу почнеться в Україні, в кращому випадку, в кінці поточного тижня, а не на початку, як заявлялося раніше. Про це у вівторок, 16 лютого, заявив глава МОЗ Максим Степанов.     “Я можу впевнено заявити, що ми почнемо в лютому вакцинацію. Швидше за все, це буде або кінець цього тижня, або початок наступного”, – сказав міністр.   Такі дані він озвучив після ранкових переговорів з компанією-постачальником.   Також під час виступу він отримав інформацію про те, що компанія Pfizer подала документи на реєстрацію вакцини від коронавірусу в Україні.   Раніше сьогодні Степанов заявив, що вакцинація ще не почалася через “технічні проблеми” і “бюрократичні труднощі”.      

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

«Укрзалізниця» запустила пілотний проект з інтернетизації: у яких потягах з’явиться Wi-Fi

«Укрзалізниця» запустила пілотний проект з інтернетизації: у яких потягах з’явиться Wi-Fi

«Укрзалізниця» запустила пілотний проект з інтернетизації: у яких потягах з’явиться Wi-Fi

АТ «Укрзалізниця» планує запровадити пілотний проект щодо приєднання до Wi-Fi в Інтерсіті «Київ-Харків».

«Як пілотний проект планується впровадження Wi-Fi у швидкісних поїздах Інтерсіті+ на напрямку Київ — Харків. Опрацьовується концепція, яка буде масштабуватись на всі напрямки слідування потягів, з вирішенням головної проблеми — покриття сліпих зон», – йдеться у повідомленні на сайті УЗ.

Також зазначається, що якщо проект буде успішним, то запровадять Wi-Fi у всіх потягах протягом шляху курсування потягів територією України.

Директор з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Володимир Рєзнік зауважив, що вже багато років йде мова про якісний доступ до інтернету у потягах і завдання УЗ — створити якісний сервіс у пасажирських потягах.

В кінці січня в «Укрзалізниці» прислухалися до численних звернень пасажирів, які просили відкрити маршрут прискореного приміського поїзда № 7087/7088 Костянтинівка – Харків.

«Укрзалізниця» проводить опитування серед пасажирів в процесі підготовки до літніх перевезень. Пропозиції та побажання будуть враховані при призначенні поїздів на туристичний період.

«Укрзалізниця» запустила можливість замовити в чат-боті в месенджерах Viber і Telegram пільгові дитячі та студентські квитки на поїзд Інтерсіті +. З початку роботи чат-бота кількість його користувачів вже досягла 74 тисяч.

Джерело

Continue Reading