Зв'язок з нами

СВІТ

Telegram планує розмістити бонди на мільярд доларів

Telegram планує розмістити бонди на мільярд доларів

Фото з відкритих джерел

Бонди будуть випущені терміном на 5 років, а інвесторам щорічно буде виплачуватися купон в розмірі 7-8% від суми боргу

Telegram Group Inc., яка володіє месенджером Telegram, планує залучити мінімум $1 млрд через розміщення конвертованих облігацій серед обмеженого кола інвесторів.

За умовами пропозиції, цінні папери не будуть розміщені на біржі, а мінімальний чек інвесторів має становити як мінімум $50 млн, але може бути знижений до $10 млн, повідомляє «Комерсант».

Організатором розміщення виступає сам Telegram, а агентами – банки та брокери в Росії, Європі, Азії та на Близькому Сході. Американці брати участь у ньому не зможуть. Право обирати інвесторів Telegram залишає за собою.

Бонди будуть випущені терміном на 5 років, а інвесторам щорічно буде виплачуватися купон в розмірі 7-8% від суми боргу.

Якщо Telegram протягом 5 років вирішить провести IPO, власники бондів зможуть конвертувати борг в акції з дисконтом у 10% до ціни розміщення.

До слова, напередодні глава Xiaomi озвучив плани компанії на 2021 рік. Топ-менеджер китайської корпорації заявив, що 2021 рік буде роком інтернету речей (Internet of Things, IoT). У зв’язку з цим Xiaomi зробить акцент на випуску продуктів для розумного будинку, особливо на ринку Китаю. Таким чином Xiaomi має намір розширити асортимент різних побутових гаджетів, який і так вже досить значний.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

СВІТ

Зеленський оголосив конкурс на кандидата в судді ЄСПЛ

Зеленський оголосив конкурс на кандидата в судді ЄСПЛ

Зеленський оголосив конкурс на кандидата в судді ЄСПЛ

суд, суддя Фото: Ekaterina Bolovtsova з Pexels

Президент Володимир Зеленський підписав указ про проведення конкурсу із добору кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ від України та утворив конкурсну комісію з добору кандидатів.

Про це повідомив Офіс президента.

Конкурсна комісія повинна розмістити у двотижневий строк оголошення про проведення відповідного конкурсу та забезпечити його проведення. Конкурсна комісія формується з фахівців у галузі міжнародного права, які мають високу кваліфікацію і значний досвід роботи в цій галузі.

Міністерство закордонних справ, згідно з указом президента, має забезпечити тестування учасників конкурсу щодо визначення рівня володіння ними офіційними мовами Ради Європи.

Конкурс передбачатиме тестування для визначення рівня володіння офіційними мовами Ради Європи, проведення співбесіди та відбір кандидатів. За результатами співбесіди та тестування конкурсна комісія шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів визначить трьох кандидатів для обрання суддею ЄСПЛ.

Кандидатом для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України може бути громадянин України з високими моральними якостями, який має вищу юридичну освіту не нижче ступеня магістра (або прирівняну до неї вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста), – йдеться у повідомленні.

Читайте також

Зеленський оголосив конкурс на кандидата в судді ЄСПЛ

Зеленський оголосив конкурс на кандидата в судді ЄСПЛ

В Офісі президента не виключають заміну суддів КСУ через е-декларування

Зеленський оголосив конкурс на кандидата в судді ЄСПЛ

Зеленський оголосив конкурс на кандидата в судді ЄСПЛ

В Україні до дисциплінарної відповідальності цьогоріч притягнули 114 суддів

Кандидат також повинен мати досвід роботи у сфері права та/або стаж наукової чи науково-педагогічної діяльності у цій сфері або в галузі захисту прав людини і основоположних свобод не менше 10 років. Необхідно ґрунтовно знати положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, протоколи до неї та практику Європейського суду з прав людини, а також вільно володіти однією з офіційних мов Ради Європи (англійською або французькою).

Кандидатом не може бути особа, яка на момент подання документів для участі в конкурсі досягла 65 років; визнана судом недієздатною; має хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків судді; має непогашену судимість або піддавалася протягом останнього року адміністративному стягненню за пов’язане з корупцією правопорушення.

Нагадаємо, президент України (досьє Володимира Зеленського) підписав указ про відсторонення голови Конституційного суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці.

Натомість у КСУ нагадали, що звільнення судді Конституційного суду України з посади можливе у порядку, визначеному Конституцією України. КСУ також звинуватив президента Зеленського у перевищенні повноважень та нагадав про відповідальність за це.

Читайте більше у нашому матеріалі: “Війна гілок влади: чому голові КСУ оголосили про підозру”.

Джерело

Continue Reading

СВІТ

Коронавірус з нами назавжди. Вчені пояснили, чого очікувати від Covid-19 надалі

Коронавірус з нами назавжди. Вчені пояснили, чого очікувати від Covid-19 надалі

Фото: dw

Вірус залишиться, але у людей виробиться імунітет проти нього

Пандемія ковіду вже майже рік триває в усьому світі. Останнім часом кількість інфікованих почало скорочуватися, адже багато країн вже запустили процес вакцинації населення. Проте вчені вважають, що Covid-19 стане ендемічним і залишиться тепер з людством назавжди.

Медики вважають, що з часом коронавірус перестане бути таким небезпечним і стане звичайним сезонним захворюванням. Які ризики є для людей і які є прогнози – про це йдеться у статті журналу Nature.

Більшість вчених переконані, що Covid-19 стане ендемічним і характерним для деяких місцевостей. З часом він перестане бути таким небезпечним і багато в чому це залежить від імунітету, який отримають люди в результаті перенесеного захворювання або вакцинації. Схожа ситуація склалася з грипом та іншими вірусами, які викликають застуду.

Науковий журнал Nature провів опитування серед імунологів, дослідників інфекційного захворювання і вірусологів, чи можна повністю знищити коронавірус. Понад 90% опитаних впевнені, що цей вірус стане пандемічним, і він буде циркулювати в певних групах населення протягом багатьох років.

«Викорінення цього вірусу прямо зараз багато в чому схоже на спробу спланувати будівництво сходів на Місяць. Це нереально», – вважає епідеміолог з Міннесотського університету Майкл Остерхольм.

Третина вчених вважає, що коронавірус можна буде зупинити в певних регіонах, але при цьому він продовжить поширюватися в інших. Спалахи будуть швидко придушуватися в районах, де є колективний імунітет і більшість населення буде вакциновано.

Ще один зі сценаріїв, які розглядають вчені – вірус залишиться, але у людей виробиться імунітет проти нього. Фахівець з інфекційних захворювань Дженні Лавин вважає, що коронавірус стане ще однією дитячою хворобою, яка в юному віці буде викликати легкий перебіг або відсутність симптомів.

Якщо вакцини від коронавірусу будуть мати пролонговану дію, то захворювання стане таким же явищем як кір. Але для цього людям доведеться вакцинуватися від Covid-19.

Додамо, що перша доза вакцини Pfizer-BioNTech показала ефективність у 85%.

Як відомо, 16 лютого Pfizer подала документи на реєстрацію вакцини в Україні.

Між іншим, компанія Pfizer почала тестувати вакцину від коронавірусу на вагітних. Очікується, що у дослідженні візьмуть участь 4000 жінок на 24-34 тижнях вагітності у США, Аргентині, Бразилії, Канаді, Чилі, Мозамбіку, ПАР, Іспанії та Великій Британії.

Натомість Міністерство охорони здоров’я рекомендує вагітним жінкам відтермінувати щеплення до часу після завершення вагітності.

Раніше в ЮНІСЕФ розповіли, коли до України привезуть вакцину Pfizer.

Минулої ночі міністр охорони здоров’я Максим Степанов вилетів з Києва у Пуне (Індія), щоб проконтролювали відправку партії вакцин від коронавірусу.

Раніше епідеміолог пояснила причину зриву вакцинації препаратом Pfizer-Biontech.

Джерело

Continue Reading

СВІТ

Україна запровадила санкції проти Медведчука і Марченко – РНБО (відео)

Україна запровадила санкції проти Медведчука і Марченко - РНБО (відео)

Україна запровадила санкції проти Медведчука і Марченко - РНБО (відео)

Віктор Медведчук і Оксана Марченко (Фото: Главком)

Рада Нацбезпеки та оборони України ухвалила рішення про запровадження персональних санкцій проти нардепа від “ОПЗЖ” Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко, цивільної дружини нардепа Козака Наталії Лавренюк та ще п`ятьох осіб.

Про це на брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Крім Медведчука, Марченко і Лавренюк під санкції потрапили:

  • Костянтин Вацьківський (громадянин РФ),
  • Віталій Донченко (громадянин РФ),
  • Сергій Лісогор (громадянин РФ),
  • Олександр Маслюк (громадянин РФ),
  • Михайло Попов (громадянин РФ).

Крім того, санкції наклали також на 19 юридичних осіб.

Читайте також

Україна запровадила санкції проти Медведчука і Марченко - РНБО (відео)

Україна запровадила санкції проти Медведчука і Марченко - РНБО (відео)

Антикорупціонери просять США накласти санкції на Медведчука, Марченко і Козака

Україна запровадила санкції проти Медведчука і Марченко - РНБО (відео)

Україна запровадила санкції проти Медведчука і Марченко - РНБО (відео)

Дружину Віктора Медведчука внесли до бази сайту "Миротворець"

Санкції проти зазначених осіб запровадили через розслідування СБУ про фінансування тероризму. Відомо, що арештували усе майно Медведчука (досьє Віктора Медведчука), Марченко та інших фігурантів рішення. При цьому вони зможуть продавати свої активи. Обмеження запровадили на три роки.

Данілов також заявив, що РНБО прийняло рішення націоналізувати так званий нафтопродуктопровід Медведчука. Також накладена санкція на частину каналу “1+1”, якою володіє Оксана Марченко. Канал продовжить працювати.

Крім того, на засіданні РНБО розглянули ситуацію на Донбасі і заслухали доповідь Руслана Хомчака про загострення ситуації на лінії розмежування.

Рішення ухвалили, але воно секретне і стосується можливих сценаріїв розвитку подій, – прокоментував Данілов.

Нагадаємо, що 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти народного депутата Тараса Козака (досьє Тараса Козака) та проти низки телеканалів Віктора Медведчука.

Депутат від партії Медведчука Вадим Рабинович (досьє Вадима Рабіновича) заявив, що у зв’язку з закриттям телеканалів ОПЗЖ ініціює процедуру імпічменту президента Зеленського. 

Читайте також наш матеріал: “Закриття каналів Медведчука: думки депутатів та світова реакція”

Джерело

Continue Reading