УКРАЇНА
У Кабміні пояснили, як будуть працювати навчальні заклади за адаптивного карантину
У Кабміні пояснили, як будуть працювати навчальні заклади за адаптивного карантину
Після запровадження в Україні адаптивного карантину 24 жовтня всі області потраплять у «жовту» зону. Її правилами буде регулюватися робота шкіл і вишів.
Як повідомила прес-служба Кабміну, в «жовтій» зоні карантину навчальні заклади будуть закриватися, якщо на самоізоляції знаходиться близько 50% їх учнів і персоналу. Також забороняється проводити в них спектаклі, свята, концерти та інші масові заходи за участю учнів з більш ніж однієї групи і в присутності відвідувачів.
У разі потрапляння регіону в «червону» зону карантину, вводиться заборона на відвідування освітніх установ, крім 1-4 класів, дитсадків та спеціальних установ.
Також Кабмін продовжив термін дії карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавируса до 30 квітня.
На початку лютого Кабінет міністрів України розглядав можливість ослаблення карантину в окремих регіонах, де спостерігається позитивна динаміка захворюваності COVID-19. Там планують ввести «зелену» та «жовту» зони.
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, за яких умов адаптивний карантин в Україні буде скасований або переглянутий. У МОЗ враховувати кілька показників, в тому числі рівень захворюваності на грип і ГРВІ.
УКРАЇНА
У Чернівцях заявили про критичну ситуацію з COVID
Фото: скриншот Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук записав відеозвернення
Медична система Чернівецької області вперше за весь час пандемії піддалася такому навантаженню.
Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заявив про “загрозливу
Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що в Івано-Франківську вперше розгорнуто COVID-госпіталь. Як повідомлялося, в Україні за минулу добу виявили 4286 нових випадків коронавірусу. З них 386 в Чернівецькій області. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус СюжетОбіцянки-цяцянки, або Чи підготувались в Україні до вакцинації від COVID-19 Дослідження: британські вчені інфікуватимуть коронавірусом добровольців Британський варіант коронавірусу швидко поширюється у Німеччині Британський варіант коронавірусу виявили вже в 94 країнах “Фейк-ньюз” у часи коронавірусу: чому люди вірять фальшивкам?
УКРАЇНА
Поставка безкоштовної вакцини Pfizer в Україні знову відкладається
Поставка безкоштовної вакцини Pfizer в Україні знову відкладається
Перша партії вакцини Pfizer в рамках механізму COVAX, прибуття якої МОЗ спочатку анонсував на 16 лютого, потім на кінець цього місяця, може надійти в Україну на початку березня.
Про це на тренінгу з постачання і логістики вакцин розповів керівник програм з охорони здоров’я UNICEF Ukraine Андрій Славуцький, передає Інтерфакс-Україна. Саме UNICEF буде займатися постачанням вакцини в рамках COVAX.
«Зараз ведуться переговори по документації, є один документ, який Україна ще чекає. Але, за попередньою інформацією, вакцина Pfizer приїде в кінці лютого або на початку березня», – заявив Славуцький.
Вчора, 17 лютого, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що до кінця тижня в Україну прибудуть куплені 500 000 доз вакцини AstraZeneca індійського виробництва. Далі 117 тис. доз вакцини Pfizer повинні з’явитися в Україні до кінця лютого.
Нагадаємо, глава МОЗ Максим Степанов розповів, що в першому півріччі цього року Україна отримає 8 млн доз вакцин через механізм COVAX. Йшлося, зокрема, про препарати AstraZeneca, Novavax, Pfizer і Moderna.
Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я звернулася до розвинених країн із проханням призупинити темпи вакцинації населення. В організації хочуть домогтися, щоб препаратів вистачило менш забезпеченим країнам.
Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я відвідала продовольчий ринок в китайському місті Ухань в рамках місії по дослідженню походження коронавірусу.
УКРАЇНА
Як у Боярці: в Умані отруїлися дві школярки
Зі школи з отруєнням госпіталізували двох учнів
Одна з отруєних напилася спазмолітичних таблеток, від яких днем
В Умані медики госпіталізували двох отруєних школярок. Одна з них, за прикладом школярок з Боярки, прийняла препарат Дротаверин. Про це в середу, 17 лютого, повідомляє Суспільне. “Виклик надійшов 17 лютого близько 14 години. Швидка доставила 14-річну школярку в Уманську лікарню з підозрою на отруєння Дротаверином. Ще одна дитина також потрапила до лікарні з отруєнням, однак зараз невідомо, чим саме вона отруїлася”, – йдеться в повідомленні. Відзначається, що правоохоронці розслідують інцидент і опитують свідків. На місці події працювали слідчо-оперативна група і представники ювенальної поліції. Нагадаємо, дві семикласниці отруїлися в місті Боярка, прийнявши по 40 таблеток спазмолітичного препарату Дротаверин. Перед цим в одній із соцмереж вони подивилися відео із закликом спробувати цей препарат. Пізніше дівчат у непритомному стані знайшли однокласниці. Медики, які прибули на місце події, констатували смерть 13-річної дівчини, її 12-річну подругу доставили до медзакладу. Поліція відкрила справу про доведення до самогубства.