Зв'язок з нами

УКРАЇНА

У Мінцифри назвали головні плюси режиму Дія.Сіtу для ІТ-шників

У Мінцифри назвали головні плюси режиму Дія.Сіtу для ІТ-шників

У Мінцифри назвали головні плюси режиму Дія.Сіtу для ІТ-шників

Спеціальний правовий та податковий режим для ІТ-індустрії Дія.Сіtу  дозволить не лише у 5 разів знизити податки для українського ІТ, а і вести бізнес безпечно, уберегти від обшуків силовиків, залучати інвестиції та збільшити гнучкість працевлаштування фахівців.

Про це заявили віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та його заступник з питань розвитку IT Олександр Борняков на презентації концепції Дія.Сіtу , трансляцію якої веде видання UA.NEWS.

Ключові плюси Дія Сіtу:

У Мінцифри назвали головні плюси режиму Дія.Сіtу для ІТ-шників

Нагадаємо, у Мінцифри очікують, що Дія Сіtу стане найкращою податковою системою у світі, усі резиденти цього режиму зможуть платити у 5 разів менше податків та бути захищеними від зловживань і обшуків силовиків.

Дія City –  особливий правовий режим, який надає податкові пільги, спеціальний статус у  відносинах між роботодавцем і працівником, та ускладнює отримання дозволу на обшук силовиків.  Мета режиму – врегулювати співпрацю ІТ-компаній з ФОП та стимулювати перехід на іншу модель.

Передбачається, що резиденти  «Дія City» платитимуть податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) у розмірі 5%, плюс 1,5% — військовий збір, а податок на прибуток буде замінений податком на виведений капітал 9%.

Правовий режим для ІТ-компаній «Дія City» дозволить наростити доходи держави від ІТ-сектора з 6 мільярда доларів до 16,5 мільярда доларів до 2025 року, розраховує міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Федоров також не виключає, що ініціативу Дія.City, яка задумувалася спочатку для ІТ-шників, можуть  поширити і на інші сфери економіки.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

У Сімферополі збільшили час подачі води

У Сімферополі збільшили час подачі води

Фото: Корреспондент.net У перші дні можлива тимчасова подача неякісної води

Можливість змінити графік обумовлений тим, що в трьох сімферопольських водосховищах накопичений запас води в більш ніж 13,5 млн кубометрів.

У анексованому Криму час подачі води за графіком у Сімферополі збільшили до 18 годин на добу. Про це повідомила так звана “міська адміністрація” в суботу, 24 квітня.

“Адміністрація” міста Сімферополя інформує про внесення змін до графіка водопостачання по районах міста. З 6:00 24 квітня кримська столиця перейде на новий графік подачі води в режимі 6:00 – 00:00 щодоби, без подачі гарячої води”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що у вихідні через перехід на новий графік можлива тимчасова подача неякісної води або недотримання розкладу.

Можливість змінити графік обумовлений тим, що в трьох сімферопольських водосховищах накопичений запас води в більш ніж 13,5 млн кубометрів.

Раніше стало відомо, що в Криму обмілів черговий водойм. При обсязі Балановського водосховища 5,1 млн кубометрів, зараз воно заповнене водою приблизно на п’яту частину. Були опубліковані фото пересихаючого водойму.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Свіжі партійні рейтинги: за кого б голосували українці наприкінці березня

Свіжі партійні рейтинги: за кого б голосували українці наприкінці березня

Свіжі партійні рейтинги: за кого б голосували українці наприкінці березня

Партія «Слуга народу» отримала б найбільшу підтримку виборців, якби вибори до Верховної Ради проходили наприкінці березня, показало нове опитування. За партію готові проголосувати 20,8% опитаних серед тих, хто визначився і має намір проголосувати, на початку місяця партію підтримували 19,5% респондентів.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Бар’єр у 5% виборців подолали б партії:

 • «Європейська солідарність» – 15,0% (на початку місяця – 14,7%),
 • «Опозиційна платформа – За життя» – 14,8% (на початку місяця 14,3%,
 • «Батьківщина» -12,4% (на початку місяця 12,3%)

Партію «Сила і честь» підтримують 5,0% виборців, партію «Українська стратегія Гройсмана» – 5,0%, Радикальну партію – 4,6%, партію «Голос» – 3,5%, «УДАР» – 3,2 %, партію Мураєва «Наші» – 3,1%, партію Шарія – 2,9%, партію «Свобода» – 2,9%, «За майбутнє» – 2,4%, «Народний фронт» – 2,0% .

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 23-24 березня 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих територій. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

На початку місяця опитування показало, що на потенційних парламентських виборах в Верховну Раду проходять чотири партії, ще одна – опинилася на межі. Лідирує фракція «Слуга народу».

Трійкою лідерів за рівнем довіри у українців в березні є Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко і Юрій Бойко.

Нове опитування показало, що якби вибори президента проходили в кінці березня, чинний президент України Володимир Зеленський отримав би підтримку 24,7% виборців. На початку місяця за нього готові були проголосувати лише 22,5% українців.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

В Україні сповільнилися темпи COVID-вакцинації

В Україні сповільнилися темпи COVID-вакцинації

З початку кампанії вакцинації в країні прищепили понад 520 тисяч осіб

За останню добу в країні найбільше зробили щеплень китайською вакциною від Sinovac Biotech – 6 465.

За минулу добу в Україні щеплення проти коронавірусу COVID-19 отримали понад 14 339 осіб, що майже на дві тисячі менше від попереднього показника. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив у Facebook в суботу, 24 квітня.

За його даними, з початку кампанії вакцинації в країні вакцинували 522 385 осіб, з них отримали першу дозу – 522 383 осіб, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – п’ять осіб (з них двоє людей отримали першу дозу за кордоном).

Вакцинацію проводили 285 мобільними бригадами щодо імунізації і в 431 пункті щеплень.

Станом на 23 квітня в лист очікування вакцинації від COVID-19 записалися 488 250 українців.

У свою чергу РНБО інформує, що за добу в Україні зробили 4 418 щеплень препаратом AstraZeneca, 6 465 – вакциною Sinovac Biotech і 3 456 – препаратом Pfizer-BioNTech.

Кількість щеплень в Україні за добу:

 •     Київ – 1350 щеплень;
 •     Вінницька область – 494 щеплення;
 •     Волинська область – 325 щеплень;
 •     Дніпропетровська область – 1108 щеплень;
 •     Донецька область – 655 щеплень;
 •     Житомирська область – 357 щеплень;
 •     Закарпатська – 657 щеплень;
 •     Запорізька область – 1128 щеплень;
 •     Івано-Франківська область – 383 щеплення;
 •     Київська область – 406 щеплень;
 •     Кіровоградська область – 299 щеплень;
 •     Луганська область – 316 щеплень;
 •     Львівська область – 673 щеплення;
 •     Миколаївська область – 382 щеплення;
 •     Одеська область – 948 щеплень;
 •     Полтавська область – 255 щеплень;
 •     Рівненська область – 497 щеплень;
 •     Сумська область – 147 щеплень;
 •     Тернопільська область – 284 щеплення;
 •     Харківська область – 1353 щеплення;
 •     Херсонська область – 417 щеплень;
 •     Хмельницька область – 719 щеплень;
 •     Черкаська область – 300 щеплень;
 •     Чернівецька область – 550 щеплень;
 •     Чернігівська область – 336 щеплень.

Раніше в п’ятницю стало відомо, що Україна позичить 2,5 млрд гривень на вакцинацію від коронавірусу. Влада не заклала в бюджет достатньо грошей на вакцинацію і тепер бере кредити. Кошти надасть Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

Джерело

Continue Reading