КИЇВ
У Києві заявили про зростання безробіття серед молодих
Кожен третій безробітний у столиці молодший за 35 років
На одне вільне місце в столиці претендують по три претенденти, заявляють в службі зайнятості.
Близько третини зареєстрованих безробітних в столиці – молоді люди у віці до 35 років, ще стільки ж громадян у віці від 35 до 44 років. Про це в четвер, 25 лютого, повідомили в Київському міському центрі зайнятості.
Зазначається, що з початку 2021 року послугами Київського міського центру зайнятості скористалися 11 тис. осіб серед молоді. Серед безробітної молоді – 82% службовців, 16% робітників і 2% осіб без професії або таких, які займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.
При цьому 10,9% молодих безробітних перед тим, як звернулися в службу зайнятості, не працювали більше року.
До втрати роботи більшість молодих людей, які прийшли в центр зайнятості, працювали в торгівлі, сферах авторемонту, держуправління і оборони, соцстрахування, а також фінансової і страхової діяльності, інформації та телекомунікацій, переробної промисловості.
“Основними причинами безробіття серед молоді є недостатній рівень взаємодії між навчальними закладами та роботодавцями, відсутність у молодих фахівців необхідної кваліфікації і завищені вимоги до заробітної плати”, – зазначають в міському центрі зайнятості.
Фахівці зауважують, що на столичному ринку праці навантаження на одне вільне робоче місце становить три людини. При цьому вакансій службовців мало (в середньому на 1 вакансію претендують 7 службовців), ситуація ж з робочими спеціальностями зворотна – кількість вакансій значно перевищує кількість претендентів на них.
Нагадаємо, з початку карантину через пандемію коронавірусу COVID-19 загальний обсяг допомоги з безробіття в Україні досяг 15,8 млрд гривень.
Тим часом прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, коли українці зароблятимуть, як в Польщі.
КИЇВ
У Києві демонтували дві нелегальні АЗС
Фото: ГФС На двох АЗС у Києві реалізовували паливо без ліцензії
Співробітники фіскальної служби виявили факти реалізації палива без ліцензії на право роздрібної торгівлі.
У Києві співробітники ГУ ДФС встановили факти реалізації палива без ліцензії на право роздрібної торгівлі на двох АЗС. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби у Facebook.
На одній з АЗС Києва встановлено факт реалізації палива без ліцензії на право роздрібної торгівлі паливом. На АЗС були виявлені дві паливно-роздавальні колонки, два резервуари для зберігання палива, скраплений газ, дизельне паливо і бензин марки А-95.
В іншому районі Києва на одній з АЗС також реалізовувалося паливо без ліцензії на право роздрібної торгівлі паливом. Під час обшуків виявлено скраплений газ, дизельне паливо, бензин марки А-95, дві паливно-роздавальні колонки, два резервуари для зберігання палива.
Повідомляється, що всього було виявлено понад 12 тисяч літрів скрапленого газу, 7 тисяч дизпалива і близько 7 тисяч літрів бензину. Загальна орієнтовна вартість паливно-мастильних матеріалів становить близько 600 тисяч гривень.
Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України дав рекомендації мережам АЗС щодо цін на автогаз, бензини і дизельне паливо.
КИЇВ
За день на COVID-19 захворіли майже півтори тисячі киян
У Києві 1422 нових випадки коронавірусу за день
Одужали від коронавірусу менш як 500 жителів столиці, а померли – 33 людини. У лікарні потрапили 165 COVID-хворих.
У Києві за добу підтвердили 1 422 нових випадки коронавірусу – всього в столиці їх вже 161191. Про це заявив мер міста Віталій Кличко у вівторок, 30 березня.
За день померли 33 жителі Києва (всього – 3367), а одужав 461 киянин (всього – 105 579).
Напередодні захворіли 830 жінок у віці від 18 до 88 років, 523 чоловіки у віці від 19 до 89 років, 37 дівчаток від року до 17 років і 32 хлопчики від дев’ять місяців до 17 років.
У лікарні потрапили 165 COVID-хворих, а також 540 пацієнтів з підозрою на коронавірус і пневмоніями.
Найбільше випадків захворювання виявили в районах: Деснянському (316), Дніпровському (282) і Дарницькому (179).
Нагадаємо, що в Україні понад 10 тисяч нових випадків COVID-19. Померли від коронавірусу за добу майже 290 українців, а побороли хворобу – понад 3,5 тисячі.
Також повідомлялося, що в Україні від коронавірусу померли майже 550 медиків. Фонд соцстрахування отримав інформацію про 548 летальних випадках коронавірусу серед медпрацівників.
В Україні мають намір запровадити постковідну терапію
КИЇВ
У Києві за три місяці – понад п’ять тисяч скарг на домашнє насильство
Фото: NewsRoom Із початку 2021 року в міському “притулку для постраждалих” від домашнього насильства знаходилися 22 людини
Постраждалим від домашнього насильства рекомендується звертатися в службу довіри і в поліцію за телефоном “102”.
З початку року в столиці зафіксовано 5 385 звернень щодо домашнього насильства. З них 1 139 – надійшло в Службу “Телефон довіри”. Про це в понеділок, 29 березня повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА). “Протягом березня в Києві зафіксовано 1864 звернення, з яких в службу “Телефон довіри” надійшло 318. Кімнатою кризового реагування скористалася 21 особа, з яких 10 – жінки, 10 – діти і один чоловік. До речі, це перший чоловік, який опинився в “кризовій кімнаті” з моменту її відкриття. Всього ж з початку року нею скористалися 59 осіб”, – розповіла заступник голови КМДА Марина Хонда. Вона також додала, що за неповні три місяці в міському Притулку для постраждалих від домашнього насильства перебували 22 людини. З них 12 – жінки і 10 – діти. Крім того, заступник голови КМДА нагадала, що потерпілі від домашнього насильства можуть звернутися за телефоном на муніципальну гарячу лінію “Телефон довіри 15-00” або особисто в Центр гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть всю необхідну інформацію і допомогу. Також постраждалим від домашнього насильства рекомендується звертатися в поліцію за телефоном “102”. Раніше повідомлялося, що в Україні число заяв про домашнє насильство виросло на 54% за рік. Третина жінок планети піддаються насильству – ООН Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet