КИЇВ
У лікарнях Києва лікуються понад тисячу хворих на COVID
У Києві 544 нових випадки коронавірусу за день
За день у столиці виявили понад півтисячі нових випадків коронавірусу, при цьому одужали майже 900 осіб.
У Києві зафіксували 544 нових випадки COVID-19 – всього в столиці їх вже 133891. Про це повідомляє мер міста Віталій Кличко в п’ятницю, 19 лютого. Напередодні померли сім киян з коронавірусом (всього – 2564), а одужали 897 жителів столиці (всього – 91037). За день захворіли 299 жінок у віці від 18 до 90 років, 218 чоловіків у віці від 18 до 83 років, 11 дівчаток у віці від шести до 17 років і 16 хлопчиків від п’яти місяців до 16 років. При цьому госпіталізували 79 хворих. Найбільше випадків захворювання виявили в районах: Дарницькому (111), Дніпровському (82) і Деснянському (79). “У стаціонарах медичних закладів столиці сьогодні лікуються 1065 хворих на коронавірус. З них дві дитини. 676 пацієнтів – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 819 осіб. Під апаратами ШВЛ – 27 хворих. Заповненість ліжок у комунальних медустановах Києва – майже 27%”, – сказано в повідомленні. Нагадаємо, що в Україні зростає приріст захворюваності на COVID-19. За день коронавірусом заразилися більше 6,5 тисяч українців, при цьому одужали менше як 6 тисяч. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив депутатам проблеми з вакцинацією. Влада все ще чекає надходження перших вакцин у лютому, хоча обіцяний початок імунізації вже прострочила.

КИЇВ
Як довго Київ буде в помаранчевій зоні: названий термін
Стало відомо, як довго Київ пробуде в помаранчевій зоні карантину
Попадання столиці до помаранчевої зони карантину очікували ще минулого тижня, кажуть в Держпродпотребслужбі.
Київ буде в помаранчевій карантинній зоні протягом двох місяців. Про це заявив глава Жердпродпотребслужби в столиці Олег Рубан, повідомляє Україна 24 у неділю, 7 березня.
За його словами, попадання Києва до помаранчевої зони очікували ще тиждень тому.
“Ця ситуація прогнозована, ми чекали її тиждень тому. Ми будемо спостерігати помаранчеву зону найближчі два місяці в Києві. Ця ситуація повністю нормальна для киян і гостей столиці. Посилюється контроль над суб’єктами господарювання всіх сфер бізнесу, в тому числі розважальних центрів, фітнес-клубів, вищих навчальних закладів”, – сказав Рубан.
Нагадаємо, що в Україні вже понад 1,4 млн випадків COVID-19. За минулі 24 години зафіксовано 103 летальні випадки. Одужали 2 147 осіб. З початку пандемії в Україні COVID-19 заразилися понад 1,4 млн осіб.
Також повідомлялося, що в Києві 432 нових COVID-хворих за добу. За добу госпіталізували 50 киян. Від інфекції померли 14 осіб, видужав 41 житель столиці.
КИЇВ
У Києві головний прапор України приспустили через вітер
Фото: Headtopics.com Головний прапор України в Києві приспустили через вітер
Прапор залишиться приспущеним до поліпшення погодних умов, оскільки пориви вітру дають надмірне навантаження на верхівку флагштока.
У Києві приспустили головний прапор України через вітряну погоду. Про це заявив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, повідомляє прес-служба КМДА в неділю, 7 березня.
“Пориви вітру дають надмірне навантаження на верхівку флагштока. Тому, як і завжди в таку погоду, наш найбільший прапор приспустили”, – сказано в повідомленні.
При цьому прапор залишиться приспущеним до поліпшення погодних умов.
У міськадміністрації зазначають, що до вечора понеділка метеорологи прогнозують пориви вітру до 45 км/год (12.5 м/с – ред.), тому, ймовірно, піднімуть полотно на флагшток вже після 18:00 8 березня.
Зараз споруда флагштока є найбільшою в Україні, висота флагштока – майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.
Нагадаємо, що раніше синоптики озвучили прогноз погоди на березень. Місячна кількість опадів очікується 26-50 мм, в гірських районах 40-85 мм, що в межах середніх багаторічних значень.
Також повідомлялося, що Україні прогнозують часті посухи і суховії. Засухи в Україні почастішають на третину, а сезон градів зміститься на весну і осінь, кажуть метеорологи.
КИЇВ
У Києві вбили жінку-поліцейську: більш як 40 ножових поранень
Фото: Нацполиция У Києві жорстоко вбили жінку-поліцейську
Тіло жінки виявили вночі біля станції метро Вирлиця. У прокуратурі столиці заявили про затримання підозрюваної у вбивстві.
У Києві біля будинку по проспекту Бажана близько третьої години ранку виявленні тіло молодої жінки з ознаками насильницької смерті. Про це повідомляє прокуратура столиці в неділю, 7 березня.
“Загиблою виявилася 37-річна старший інспектор одного з департаментів Нацполіції України. Експерти виявили на тілі жінки численні колото-різані поранення і інші травми”, – сказано в повідомленні.
На підставі зібраних доказів затримали 37-річну киянку, яка обґрунтовано підозрюється у вбивстві. Попередньою причиною вбивства є конфлікт між підозрюваною і загиблою, які були між собою знайомі, що раптово виник.
“Зараз йде подальше встановлення всіх обставин злочину. Призначено низку експертних досліджень, в тому числі судово-медичних про причини смерті жінки. Також вирішується питання про обрання затриманій запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою”, – додали в прокуратурі.
Зазначимо, що санкція статті передбачає покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.
У свою чергу журналіст Віталій Губін у Facebook оприлюднив ім’я жертви.
“Жінка, труп якої в районі 4 ранку сьогодні виявили з більш ніж сорока ножовими пораненнями неподалік від входу на станцію метро Вирлиця на проспекті Бажана в Києві – старший інспектор Департаменту кіберполіції Святослава Петрова”, – написав Губін.
Нагадаємо, що раніше на Чернігівщині таксист убив пасажира. У пасажира і таксиста виник конфлікт, в результаті якого водій зарізав клієнта, а тіло сховав у лісі.
Також повідомлялося, що в Маріуполі жорстоко вбили молоду пару. На тілах хлопця і дівчини, 23 і 19 років відповідно, знайдені сліди насильства. За даними ЗМІ, їх зарізали.

Авіакомпанія в Австралії запустила “таємничі рейси”

Як довго Київ буде в помаранчевій зоні: названий термін

ДТП в Польщі: на батьківщину вирушили 24 українці

YouTube видалив канали учасників перевороту у Мʼянмі
