Зв'язок з нами

УКРАЇНА

У Сімферополі збільшили час подачі води

У Сімферополі збільшили час подачі води

Фото: Корреспондент.net У перші дні можлива тимчасова подача неякісної води

Можливість змінити графік обумовлений тим, що в трьох сімферопольських водосховищах накопичений запас води в більш ніж 13,5 млн кубометрів.

У анексованому Криму час подачі води за графіком у Сімферополі збільшили до 18 годин на добу. Про це повідомила так звана “міська адміністрація” в суботу, 24 квітня.

“Адміністрація” міста Сімферополя інформує про внесення змін до графіка водопостачання по районах міста. З 6:00 24 квітня кримська столиця перейде на новий графік подачі води в режимі 6:00 – 00:00 щодоби, без подачі гарячої води”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що у вихідні через перехід на новий графік можлива тимчасова подача неякісної води або недотримання розкладу.

Можливість змінити графік обумовлений тим, що в трьох сімферопольських водосховищах накопичений запас води в більш ніж 13,5 млн кубометрів.

Раніше стало відомо, що в Криму обмілів черговий водойм. При обсязі Балановського водосховища 5,1 млн кубометрів, зараз воно заповнене водою приблизно на п’яту частину. Були опубліковані фото пересихаючого водойму.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

Свіжі партійні рейтинги: за кого б голосували українці наприкінці березня

Свіжі партійні рейтинги: за кого б голосували українці наприкінці березня

Свіжі партійні рейтинги: за кого б голосували українці наприкінці березня

Партія «Слуга народу» отримала б найбільшу підтримку виборців, якби вибори до Верховної Ради проходили наприкінці березня, показало нове опитування. За партію готові проголосувати 20,8% опитаних серед тих, хто визначився і має намір проголосувати, на початку місяця партію підтримували 19,5% респондентів.

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Бар’єр у 5% виборців подолали б партії:

 • «Європейська солідарність» – 15,0% (на початку місяця – 14,7%),
 • «Опозиційна платформа – За життя» – 14,8% (на початку місяця 14,3%,
 • «Батьківщина» -12,4% (на початку місяця 12,3%)

Партію «Сила і честь» підтримують 5,0% виборців, партію «Українська стратегія Гройсмана» – 5,0%, Радикальну партію – 4,6%, партію «Голос» – 3,5%, «УДАР» – 3,2 %, партію Мураєва «Наші» – 3,1%, партію Шарія – 2,9%, партію «Свобода» – 2,9%, «За майбутнє» – 2,4%, «Народний фронт» – 2,0% .

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 23-24 березня 2021 року серед 2500 респондентів по всій Україні за винятком окупованих територій. Метод опитування: CATI (computer-assistedtelephoneinterviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

На початку місяця опитування показало, що на потенційних парламентських виборах в Верховну Раду проходять чотири партії, ще одна – опинилася на межі. Лідирує фракція «Слуга народу».

Трійкою лідерів за рівнем довіри у українців в березні є Володимир Зеленський, Юлія Тимошенко і Юрій Бойко.

Нове опитування показало, що якби вибори президента проходили в кінці березня, чинний президент України Володимир Зеленський отримав би підтримку 24,7% виборців. На початку місяця за нього готові були проголосувати лише 22,5% українців.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

В Україні сповільнилися темпи COVID-вакцинації

В Україні сповільнилися темпи COVID-вакцинації

З початку кампанії вакцинації в країні прищепили понад 520 тисяч осіб

За останню добу в країні найбільше зробили щеплень китайською вакциною від Sinovac Biotech – 6 465.

За минулу добу в Україні щеплення проти коронавірусу COVID-19 отримали понад 14 339 осіб, що майже на дві тисячі менше від попереднього показника. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив у Facebook в суботу, 24 квітня.

За його даними, з початку кампанії вакцинації в країні вакцинували 522 385 осіб, з них отримали першу дозу – 522 383 осіб, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – п’ять осіб (з них двоє людей отримали першу дозу за кордоном).

Вакцинацію проводили 285 мобільними бригадами щодо імунізації і в 431 пункті щеплень.

Станом на 23 квітня в лист очікування вакцинації від COVID-19 записалися 488 250 українців.

У свою чергу РНБО інформує, що за добу в Україні зробили 4 418 щеплень препаратом AstraZeneca, 6 465 – вакциною Sinovac Biotech і 3 456 – препаратом Pfizer-BioNTech.

Кількість щеплень в Україні за добу:

 •     Київ – 1350 щеплень;
 •     Вінницька область – 494 щеплення;
 •     Волинська область – 325 щеплень;
 •     Дніпропетровська область – 1108 щеплень;
 •     Донецька область – 655 щеплень;
 •     Житомирська область – 357 щеплень;
 •     Закарпатська – 657 щеплень;
 •     Запорізька область – 1128 щеплень;
 •     Івано-Франківська область – 383 щеплення;
 •     Київська область – 406 щеплень;
 •     Кіровоградська область – 299 щеплень;
 •     Луганська область – 316 щеплень;
 •     Львівська область – 673 щеплення;
 •     Миколаївська область – 382 щеплення;
 •     Одеська область – 948 щеплень;
 •     Полтавська область – 255 щеплень;
 •     Рівненська область – 497 щеплень;
 •     Сумська область – 147 щеплень;
 •     Тернопільська область – 284 щеплення;
 •     Харківська область – 1353 щеплення;
 •     Херсонська область – 417 щеплень;
 •     Хмельницька область – 719 щеплень;
 •     Черкаська область – 300 щеплень;
 •     Чернівецька область – 550 щеплень;
 •     Чернігівська область – 336 щеплень.

Раніше в п’ятницю стало відомо, що Україна позичить 2,5 млрд гривень на вакцинацію від коронавірусу. Влада не заклала в бюджет достатньо грошей на вакцинацію і тепер бере кредити. Кошти надасть Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

«Справа Суркісів» розглядатиметься у Великій Палаті Верховного суду

«Справа Суркісів» розглядатиметься у Великій Палаті Верховного суду

«Справа Суркісів» розглядатиметься у Великій Палаті Верховного суду

Справу, в межах якої брати Суркіси хочуть стягнути понад 350 млн доларів (10 млрд грн) з державного «ПриватБанку» передали до Великої Палати Верховного Суду.

Як повідомляє прес-служба Верховного Суду, 14 квітня 2021 року колегія суддів Касаційного цивільного суду у складі ВС частково задовольнила клопотання «ПриватБанку», КМУ та Мінфіна і передала справу на розгляд Великої Палати ВС «у зв’язку з існуванням виключної правової проблеми на підставі ч. 5 ст. 403 ЦПК України».

Водночас, колегія суддів відмовилася задовольняти заяви сторони щодо відводу судді-доповідача Сергія Погрібного.

Зазначається, що у складі колегії відбулася заміна: суддю Аллу Олійник у зв’язку із хворобою замінено на суддю Григорія Усика.

Раніше Київський апеляційний суд за власною ініціативою призупинив розгляд апеляційної скарги ПриватБанку на ухвалу судді Печерського райсуду Сергія Вовка про примусове виконання рішення про зобов’язання банку обслуговувати депозити компаній братів Суркісів, заборгованість за якими позивачі оцінюють в 350 мільйонів доларів. Почнуться слухання після оголошення рішення Верховного суду.

«Приватбанк» подав скаргу до Вищої Ради Правосуддя на дії судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка. Він задовольнив позов офшорів Суркісів про стягнення 9 мільярдів.

У грудні 2020 року Печерський районний суд міста Києва зняв з розгляду справу за позовом сім’ї Суркісів про скасування рішень Національного банку України про визнання їх пов’язаними з «Приватбанком» особами, а також про визнання недійсними договорів обміну їх коштів в банку на суму понад 1 млрд грн на акції банку (bail-in), пізніше викуплені державою за 1 грн. Причиною стало перебування судді Олесі Батрин на лікарняному.

Пізніше «Приватбанк» зажадав передачі розгляду касаційного провадження у справі про оскарження ухвали про забезпечення позову компаній-нерезидентів, пов’язаних з братами Суркісами, до Верховного суду. Вимогу вважали необхідною з огляду на публічність судового процесу і можливих махінацій.

У лютому 2021 року державний «ПриватБанк» (Київ) звернувся до Верховного суду з заявою про відвід головуючого судді Сергія Погрібного від розгляду справи про оскарження рішення суду від 2017 року. Воно стосується зобов’язань «ПриватБанку» обслуговувати розміщені до націоналізації на рахунках його кіпрської філії депозити компаній братів Суркісів, які оцінюють зобов’язання по ним в 347,4 млн доларів.

Пізніше «ПриватБанк» заявив відвід експертам Верховного суду Костянтину Гусарову і Денису Сібільову, які постановили, що потрібно повернути 350 млн доларів братам-олігархам Ігорю і Григорію Суркісам.

Джерело

Continue Reading