Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Зеленський схвалив план міжнародних військових навчань в Україні

Зеленський схвалив план міжнародних військових навчань в Україні

Зеленський схвалив план міжнародних військових навчань в Україні

Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 1131-ІХ про допуск іноземних військових в Україну для проведення міжнародних військових навчань.

«Всього передбачається проведення восьми багатонаціональних навчань на території України, до участі в яких планується залучити близько 21 тисячі українських військовослужбовців та близько 11 тисяч іноземних учасників»,  – повідомив Офіс президента.

У 2021 році в Україні відбудуться такі військові навчання із залученням іноземних армій: багатонаціональні  навчання з підготовки підрозділів ЗСУ, українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2021», українсько-британські навчання «Козак Мейс – 2021», українсько-американські навчання «Сі Бриз – 2021», українсько-румунські навчання «Ріверайн – 2021», українсько-британські навчання «Воріер Вотчер – 2021», українсько-польські навчання «Три Мечі – 2021» та «Сільвер Сейбер – 2021».

Також передбачено участь українських військових у 17 багатонаціональних навчаннях поза межами України, зокрема за участю країн НАТО та Грузії

Нагадаємо, 26 січня Верховна Рада допустила іноземних військових на територію України у 2021 році для участі у міжнародних навчаннях, схваливши законопроект Зеленського.

У 2021 році в Україні заплановано проведення восьми міжнародних військових навчань. У 2020 році в Україні пройшло 5 міжнародних військових навчань.

Командування об’єднаних сил Збройних сил України (ЗСУ)  у 2021 хоче провести 50 військових навчань із залученням усіх українських сил із сектору безпеки та оборони.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

В Україні вводять автоматичне нарахування пенсій

В Україні вводять автоматичне нарахування пенсій

Фото: znaj.ua Рада прийняла закон про електронні трудові книжки

Нардепи проголосували за закон про повноцінну роботу електронних трудових книжок і автоматичне нарахування пенсії.

Верховна Рада в п’ятницю, 5 лютого, підтримала в другому читанні законопроект, який передбачає повноцінну роботу електронних трудових книжок і автоматичне нарахування пенсії.

За законопроект №3623 проголосували 265 нардепів.

Документ спрощує доступ до інформації про трудовий стаж, а це означає, що пенсії будуть нараховуватися автоматично.

Зокрема, передбачається призначення пенсії через особистий електронний кабінет на вебпорталі е-послуг Пенсійного фонду. Це можна буде зробити без заяви особи.

Закон передбачає, що Реєстр застрахованих осіб формує і веде Пенсійний фонд. Включення ПФУ в реєстр застрахованих осіб відсутніх відомостей про трудову діяльність працівників має відбутися протягом п’яти років з дня набуття чинності цим законом. Відомості подаватимуть страхувальники або застраховані особи.

Якщо в системі будуть відсутні дані про страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, територіальний орган ПФУ зобов’язаний інформувати застраховану особу про це і про необхідність їхнього подання.

Як повідомлялося, в червні Кабмін запропонував зміни, які дозволять запустити повноцінну роботу електронних трудових книжок.

Накопичувальні пенсії в Україні введуть у 2021 році – Шмигаль

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Україна вимагає заблокувати акаунт російського «представництва» в окупованому Криму

Україна вимагає заблокувати акаунт російського «представництва» в окупованому Криму

Україна вимагає заблокувати акаунт російського «представництва» в окупованому Криму

Україна вимагає від Twitter заблокувати аккаунт «офіційного представництва МЗС РФ у Сімферополі». Галочки перевірки у МЗС назвали абсолютно неприпустимими, з огляду на позицію міжнародного співтовариства.

Про це написала перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова в Twitter.

«Ми повторюємо, що абсолютно неприпустимо ставити так званому МЗС РФ в Криму галочку перевірки, в той час як міжнародне співтовариство, включаючи більшість країн – членів ООН, чітко говорить, що Крим є українським», – написала вона.

Аккаунт повинен бути заблокований негайно, додала Джапарова.

Раніше соцмережа Twiiter надала офіційний статус аккаунта диппредставництва Міністерству закордонних справ РФ в окупованому Сімферополі.

На опублікованій на сайті «Укрзалізниці» мапі окупований Росією Крим раптом став «російським». Про це у Facebook повідомив журналіст Олександр Рудоманов.

Москва хоче заснувати в тимчасово окупованому Криму особливі адміністративні райони (ОАР), в яких російські інвестори будуть працювати в режимі анонімності.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Кулеба: Без деокупації Криму води не буде

Кулеба: Без деокупації Криму води не буде

Фото: Qha Крим без води

Міністр закордонних справ України назвав безперспективними спроби Росії звертатися в ООН через припинення подачі дніпровської води в Крим.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що відновлення подачі дніпровської води в анексований Росією Крим можливо тільки після його деокупації.

«Абсолютно! Абсолютно жорсткі (позиції України). Буде деоккупація – буде вода», – сказав Кулеба в інтерв’ю Радіо Свобода.

Раніше міністр закордонних справ України назвав безперспективними спроби Росії, зокрема депутата Держдуми, колишнього прокурора окупованого Криму Наталії Поклонської, звертатися в ООН через припинення подачі дніпровської води в Крим.

Нагадаємо, що в Криму спостерігається критичний брак прісної води, через що обмежують постачання води жителям півострова. Уже пересохло Інкерманське озеро під Севастополем і Аянське водосховище, яке забезпечувало прісною водою жителів Сімферополя.

Джерело

Continue Reading