Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Зеленський вніс у Раду закон про олігархів

Зеленський вніс у Раду закон про олігархів

Зеленський вніс у Раду закон про олігархів

Президент Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду раніше анонсований ним так званий закон про олігархів.

Про це повідомляє телеканал Прямий.

Раніше Президент Володимир Зеленський анонсував розробку закону про статус олігархів, який має обмежити їхній вплив на економіку, закони й Верховну Раду.

Також  у Зеленського заявили, що санкції проти Медведчука це тільки початок, президент покладе край домінуванню всіх олігархів.

Нагадаємо, створення «країни без олігархів» називав у числі своїх пріоритетів президент Володимир Зеленський на прес-конференції за підсумками двох років перебування на посаді глави держави.

Джерело

Continue Reading
Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

УКРАЇНА

В Україні можуть заборонити продаж ліків дітям

В Україні можуть заборонити продаж ліків дітям

Фото: ТСН Дітям не продаватимуть ліки

Закон встановлює заборону на продаж ліків громадянам, які не досягли 14-річного віку.

  Верховна Рада зробила перший крок до заборони продажу лікарських засобів неповнолітнім громадянам. Парламентарії під час засідання 2 червня підтримали за основу відповідний законопроект №5122.   Закон вносить зміни до статті 21 ЗУ Про лікарські засоби і встановлює заборону на продаж ліків громадянам, які не досягли 14-річного віку.   Якщо виникли сумніви з приводу віку покупця, продаж ліків здійснюється за пред’явлення документа, що посвідчує вік.   В Україні заборонять продаж ліків особам до 18    

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

Уряд спростив отримання водійських прав для переселенців

Уряд спростив отримання водійських прав для переселенців

Уряд спростив отримання водійських прав для переселенців

Внутрішньо переміщені особи без прописки на контрольованій України території зможуть отримувати водійське посвідчення і реєструвати транспортні засоби по одній довідці.

2 червня на засіданні Кабінету міністрів він вніс відповідні зміни до постанов від 8 травня 1993 року №340 і 7 вересня 1998 року №1388. Згідно з новими правилами, щоб отримати права, переселенцям необхідно надати довідку про взяття на облік в якості внутрішньо переміщеного особи, або показати її відображення в електронній формі на порталі «Дія».

Також українцям з окупованих територій спростять отримання паспортів.

Тим часом, Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу законопроект №3986 про заміну паспортів. Паспорт громадянина України у формі книжечки хочуть вивести з обігу.

Нагадаємо, у березні 2018 року Кабмін заборонив видачу внутрішніх паспортів у вигляді книжки. Українців змусять обміняти паспорта старого зразка на нові ID-карти.

У серпні 2020 року законопроект про виведення паспортів-книжечок з обороту підтримав Кабінет міністрів.

У грудні Верховна Рада почала розглядати документ.

Джерело

Continue Reading

УКРАЇНА

ВООЗ дає добро. Що означає визнання CoronaVac

ВООЗ дає добро. Що означає визнання CoronaVac

ВООЗ схвалила наймасовішу в Україні вакцину

Україна вже отримала 1,7 млн доз вакцини CoronaVac виробництва компанії Sinovac, всього нашою країною було законтрактовано 1,9 млн доз.

Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила для екстреного використання китайську вакцину проти коронавірусу CoronaVac від компанії Sinovac, якою проводиться вакцинація в Україні. І для нашої країни це матиме найбезпосередніші наслідки.

Позитивні відгуки

ВООЗ рекомендувало вакцину для використання за схемою введення двох доз з інтервалом від двох до чотирьох тижнів.

“Результати ефективності вакцини показали, що вакцина запобігла симптоматичному захворюванню у 51% вакцинованих і запобігла важкій формі COVID-19 і госпіталізації у 100% досліджуваного населення”, – наголошується в повідомленні ВООЗ.

Дані про імуногенність препарату показують, що вакцина, ймовірно, буде мати захисний ефект і у літніх людей.

“Немає підстав вважати, що вакцина має різний профіль безпеки для літніх і молодих людей”, – кажуть у ВООЗ.

Наймасовіша в Україні

Зараз Україна вже отримала 1,7 млн доз вакцини виробництва компанії Sinovac. Всього було законтрактовано 1,9 млн доз. У масових центрах вакцинації в чотирьох містах України: Києві, Львові, Одесі та Тернополі також будуть вакцинувати саме цим препаратом.

ВООЗ дає добро. Що означає визнання CoronaVac

EPA

У ВООЗ зазначили, що тепер країни, які закупили вакцину, можуть бути впевненими в тому, що вона відповідає міжнародним стандартам безпеки, ефективності і виробництва.

Схвалення вакцини для застосування означає, що тепер цей препарат можуть постачати в рамках міжнародної ініціативи COVAX.

Пустять за кордон

Глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що схвалення ВООЗ вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech дозволить видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації всім українцям, хто пройшов повний курс щеплень.

Вакциною CoronaVac в Україні зараз щеплять громадян від 65 років і старших, маломобільні групи населення і громадян, які доглядають за маломобільними, спортсменів, працівників освіти, які були залучені до проведення ЗНО, представників ЗСУ, МВС, працівників підприємств критичної інфраструктури, а також тих, хто записаний на вакцинацію через портал або додаток Дія.

Джерело

Continue Reading